Bandırma Web Tasarım

Bandırma’nın ilk ve tek butik ajansı Mor Yumurta olarak, dijital ve yazılı ortamlarda yardımınıza yetişiyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden birini sizlere sunuyoruz : Bandırma Web Tasarım

Konu Bandırma Web Tasarım ise doğru yerdesiniz!

0
+
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Deneyim
0
Bardak Çay
0
km
Yolculuk

Bandırma Web Tasarım

Bandırma Web Tasarım

Dijital Dünya’da rakiplerinizden önde olmak istemez misiniz?

Peki onları takip etmek yerine onlar sizi takip etse? Onlar sizin yaptıklarınızı örnek gösterse? İşte; Mor Yumurta olarak Bandırma’da biz bunları sizlerle birlikte başarıyoruz. Sizin ve firmanızın adının hem Bandırma’da hem de tüm Dünya’da rakipleriniz ve potansiyel müşterileriniz tarafından duyulmasını sağlıyoruz. Sizin ihtiyacınıza en uygun web tasarımını yapıyor, sizi en son web teknolojileri ile tanıştırıyoruz.

Merak etmeyin en son teknolojileri sitenizde görmek için çok büyük bütçelere gerek yok! Çünkü, Mor Yumurta var.


Neden Bandırma Web Tasarım ?

Neden web sitesi yaptırıyorsunuz? Google gibi arama motorlarında görünür olarak potansiyel müşterilerinize ulaşmak veya müşterilerinize ürünlerinizi tanıtarak internet siteniz üzerinden satmak, değil mi?

İşte sizlere bu konularda yardımcı oluyor, ihtiyaçlarınıza göre paketler sunuyoruz. Sizin ve firmanızın tanınır olması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İsterseniz de hayalinizdeki siteyi sizinle beraber tasarlıyoruz ve hayata geçiriyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

home-3-slider-layer-1

En iyi olmak

Biz size kendimizi tanıtırken, en çok kazananı değil, en iyi olmak için çıktığımız yolda sizinle beraber büyümeyi, sizin bize kattığımız değerlerden daha fazlasını sizlere katmak istediğimizi vurgulamak isteriz.

Deneyimimizle hayalinizdeki web sitenizi hayata geçirmek isteriz. Sizlere modern görünümlü, kullanımı kolay, en yeni teknolojiler kullanılarak amacına yönelik hazırlanmış, arama motorları tarafından arandığında bulunabilen ve güçlü altyapıya sahip, tüm tarayıcılarda ve mobil cihazlarda sorunsuzca çalışabilen (responsive), sosyal medya destekli web siteleri hazırlamakta ve teknik desteğini vermekteyiz.

Referanslarımızı inceleyip, bizimle başarıyı yakalayanları görebilirsiniz.

Sizleri ofisinizde ziyaret ederek, sizlerle tanışmak isteriz.


Proje Süreci
1
Görüşme

Sizi ve firmanızı tanıyoruz. İsteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Neler yapılabilir sorusuna cevaplar arıyoruz.

2
Pazar Araştırması

Kişiye ya da firmaya uygun araştırma yapıyoruz. Sektördeki yerini analiz ediyoruz.

3
Tasarım

Sitenizi kullanıcı tecrübesine uygun olarak, yapılan işe ya da satılan ürüne uygun tasarım çıkarıyoruz. Projenizi özgün kılıyoruz.

4
Kodlama

Yapılan tasarımı kodlayarak projenizi hayata geçirmeye başlıyoruz. Kodlama yaparken en son teknoloji kodlama dillerini kullanıyor ve SEO uyumlu kodlama yapıyoruz.

5
Beta Sürümü

Sitenizi beta olarak sadece sizin ve bizim görebileceğimiz şekilde yayına alıyoruz. Gerekli gördüğünüz değişiklikleri yapıyor ve sizlere sunuyoruz.

6
Yayınlanma

Tarafınızdan onaylanan projeniz yüksek hıza sahip ödüllü sunucularımıza aktarılarak yayınlanmaya başlıyor.

Mor Yumurta sizlerin Dijital Dünya'da
  • erişilebilir
  • hızlı
olmanızı sağlıyor.

Tüm Dijital Çözümleriniz için MOR YUMURTA

Dijital Dünya'da her yerde olmak istiyorsanız
tercihiniz MOR YUMURTA olmalı!